Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
91 hodnocení
5
83x
4
6x
3
1x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé dodání
+ Rychlá komunikace
+ Rychle dodání
+ Pěkně zboží
- v e-shopu jaksi nikomu nedošlo, že rostoucí postýlka je prostě nadměrný balík a za ten se připlácí - cena tudíž ve výsledku byla o cca 500 Kč vyšší a doručení se protáhlo, než se to vyřešilo
- Dotaz na spokojenost posíláte moc brzo - zase až tak šikovní v doručování nejste. Teď už se dotazník nedá vyplnit úplně, chybí mi datum v kalendáři, ne že bych si ho nepamatovala.
komunikace byla v pořádku, i když slečna/paní nerozlišovala mezi termínem odeslání a dodání balíku, jak se později ukázalo.
+ Velký výběr
+ Dobré ceny
+ Skvělý zákaznický přístup a servis
Skvělý výběr, objednání bez problémů, hodně rychlé doručení. Ochotně poradí, odpoví na všechny otázky a věnují se vám. Doporučuji.
Nevím jestli výrobce začal balit ubrousky jinak nebo mi bylo poslané jiné zboží. Vlhčené ubrousky to každopádně jsou a Dada kvalita to jistí. Ty co přišly se tahají po jednom. Někdo v tom vidí výhodu. Já ne.. Pokud se jedná o přebalené zboží, bylo by fajn kdyby shop nafotil znovu v novém balení..
+ Dobře zabalené
+ Širší sortiment Babybio
+ Sleva pro registrované
+ Možnost zakoupit po 1ks a ne x kusech
Příjemný osobní přístup
Vše v pořádku :-)
+ Milá a ochotná obsluha
+ prodavačka velice ochotná a v dnešní době dokonce i usměvavá vřele doporučuji
+ Velký výběr, příjemná milá a velmi ochotná obsluha. Krasne prostředí.
